Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

GabriellaStudio

 

Klasická masáž

    

 

Masáž sa považuje predovšetkým za tradičnú formu liečby na uvoľnenie bolesti, posilnenie krvného obehu, duševné pookriatie, upokojenie mysle a načerpanie energie. Podnecuje k vnímaniu vlastného tela a uvedomenému dýchaniu a tým, že uvoľňuje nahromadené napätie, obnovuje pohyblivosť stuhnutých a bolestivých svalov i pohybového aparátu, zmenšuje bolesti chrbta i tráviace poruchy, napríklad zápchu. Pomáha organizmu zbaviť sa škodlivých látok kumulovaných vo svaloch a zvyšuje očistné pôsobenie lymfatického systému. Urýchľuje prirodzené liečebné procesy v organizme, pomáha pri liečení problémov súvisiacich so stresom, napríklad tenzných bolestí hlavy, nespavosti, vysokého krvného tlaku, bolestí brucha a krížov, zmierňuje depresiu a úzkosť. Švédska masáž sa od športovej líši prevahou pokojnejších pohybov. Je balzamom aj  pre tých, ktorí majú sedavé zamestnanie.

 

Liftingová masáž tváre + KOLAGÉNOVÁ  MASKA

  


Liftingová masáž tváre blahodárne pôsobí  na povädnutú  , vráskavú a ochabnutú pleť.

Touto masážou docielime :
- vypnutie pokožky a  jej prekrvenie
- redukujeme vrásky na tvári 
- spomaľujeme stárnutie pleti

Po masáži si môžete dopriať aj výživnú KOLAGÉNOVÚ  MASKU  , ktorá veľmi dobre pôsobí proti vráskam , hydratuje , hĺbkovo zvlhčuje a spevňuje pokožku.


Antimigrenózna  masáž hlavy

       

Antimigrenózna masáž je hlboko relaxačná masáž šije, hlavy a tváre. Kde sa pôsobí na akupresúrne body dochádza k uvoľneniu bolesti. Masážou docielime aj  odstránenie únavy, nespavosti, bolesť hlavy, bolesť uší. Pomáha k uvoľneniu celého nervového systému k vyladeniu oboch  hemisfér odstraňuje energetické bloky.


 

 Bankovanie

  

Liečenie bankami - táto metóda je veľmi stará , známa už od stredoveku a používaná nielen k potláčaniu bolesti pohybového aparátu, ale aj k zmierneniu vnútorných potiaží. Pokladanie baniek bolo obľúbených druhom "odvádzajúcej liečby" , podobne ako pri púšťaní žilou, či pri použití pijavíc , kde sa  z organizmu odvádzajú jedovaté látky. Banky sa aplikujú na chrbtovej časti a výnimočne na iných častiach tela.

 

 

 

TOPlist