Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Gabriella Studio

 

Klasická masáž

    

 

Masáž sa považuje predovšetkým za tradičnú formu liečby na uvoľnenie bolesti, posilnenie krvného obehu, duševné pookriatie, upokojenie mysle a načerpanie energie. Podnecuje k vnímaniu vlastného tela a uvedomenému dýchaniu a tým, že uvoľňuje nahromadené napätie, obnovuje pohyblivosť stuhnutých a bolestivých svalov i pohybového aparátu, zmenšuje bolesti chrbta i tráviace poruchy, napríklad zápchu. Pomáha organizmu zbaviť sa škodlivých látok kumulovaných vo svaloch a zvyšuje očistné pôsobenie lymfatického systému. Urýchľuje prirodzené liečebné procesy v organizme, pomáha pri liečení problémov súvisiacich so stresom, napríklad tenzných bolestí hlavy, nespavosti, vysokého krvného tlaku, bolestí brucha a krížov, zmierňuje depresiu a úzkosť. Švédska masáž sa od športovej líši prevahou pokojnejších pohybov. Je balzamom aj  pre tých, ktorí majú sedavé zamestnanie.

 

Liftingová masáž tváre + KOLAGÉNOVÁ  MASKA

  


Liftingová masáž tváre blahodárne pôsobí  na povädnutú  , vráskavú a ochabnutú pleť.

Touto masážou docielime :
- vypnutie pokožky a  jej prekrvenie
- redukujeme vrásky na tvári 
- spomaľujeme stárnutie pleti

Po masáži si môžete dopriať aj výživnú KOLAGÉNOVÚ  MASKU  , ktorá veľmi dobre pôsobí proti vráskam , hydratuje , hĺbkovo zvlhčuje a spevňuje pokožku.


Antimigrenózna  masáž hlavy

       

Antimigrenózna masáž je hlboko relaxačná masáž šije, hlavy a tváre. Kde sa pôsobí na akupresúrne body dochádza k uvoľneniu bolesti. Masážou docielime aj  odstránenie únavy, nespavosti, bolesť hlavy, bolesť uší. Pomáha k uvoľneniu celého nervového systému k vyladeniu oboch  hemisfér odstraňuje energetické bloky.


 

 Bankovanie

  

Liečenie bankami - táto metóda je veľmi stará , známa už od stredoveku a používaná nielen k potláčaniu bolesti pohybového aparátu, ale aj k zmierneniu vnútorných potiaží. Pokladanie baniek bolo obľúbených druhom "odvádzajúcej liečby" , podobne ako pri púšťaní žilou, či pri použití pijavíc , kde sa  z organizmu odvádzajú jedovaté látky. Banky sa aplikujú na chrbtovej časti a výnimočne na iných častiach tela.

 

 

 Medová detoxikačná  masáž

    

Med je vynikajúci prírodný prostriedok a pre svoje vlastnosti je používaný už od stredoveku. Odstraňuje usadeniny, ktoré si telo nahromadilo vo svojich tkanivách, liečivá sila medu očisťuje, detoxikuje a veľmi účinne prekrvuje pokožku. Medová masáž celý organizmus vyživuje. Po masáži sa môže dostaviť únava, bolesti hlavy, závrate, búšenie srdca, nádcha, hnačka, začervenanie pokožky, svrbenie pokožky.. Dostavia sa reakcie získané škodlivinami z liekov, očkovania, nedoliečené choroby. Jedná sa o sprievodné javy na ceste k uzdraveniu. Medová masáž sa prevádza na chrbte , príp. klboch.

Kontraindikácie:  masáž sa neaplikuje pri alergií na med, otvorených ranách, exemoch, vyrážkach, nádoroch, pri krvácaní v tele / napr. žalúdočnom/, v prípade čerstvého záchvatu mrtvice, vysokom očnom tlaku, trombóze, infekčných ochoreniach

 

TOPlist